KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797493
nr 1479 7493
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, "Lofoten". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 45x51 cm, yttermått inklusive ram: 46x52 cm
Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:59:06
14/7 12:16:43